Avşarlar Dizayn Yapı Dekorasyon  - Anahtar Teslimi İç Dekorasyon - Denizli İç Dekorasyon - İç Dekorasyon Denizli

Hakkımızda

Yaşam İçin Dekorasyon

Avşarlar Dizayn Yapı İç Dekorasyon

 

Firmamız 1999 yılında Denizli’de faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız özellikle Denizli ve Ege bölgesinde sektörü’nün öncüsü olmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne, Temelden çatıya kadar İnşaat Taahhüt ve Anahtar Teslimi Dekorasyon sektöründe önemli projelere imza atan firmamız 1999 yılı öncesinde uzun yıllar yurt dışında çeşitli ülkelerde önemli projelerde çalışmalarda bulunarak uluslararası önemli tecrübe ve deneyimlere sahip olmuştur. Firmamız sektörü ile ilgili yenilikleri, gelişmeleri, yerel ve uluslar arası fuarları takip ederek kendini daima yenilemektedir. firmamız bünyesinde daima dürüst, işinin ehli, genç, dinamik deneyimli, profesyonel çalışan kadrosu ile istenilen talepler doğrultusunda modern dekorasyon çözümleri üretmekte ve taahhüt ettiği sürelerde iş teslimatı yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın Öncelikli faaliyet alanı Temelden Çatıya anahtar teslimi inşat taahhüt işleri yapmak olmakla birlikte, Anahtar teslimi konut, daire, villa mağaza, Ofis, otel, motel vs. alanlarda isteğe bağlı özel konsept dekorasyon çalışmaları da yapmaktayız.

Misyonumuz

Avşarlar Dizayn gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Avşarlar Dizayn koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak; büyüyen, gelişen, topluma faydalı bir şirket olmayı kendisine vizyon edinmiştir.